top of page
vlasy

MALIBU

C

Unknown_edited.jpg

Německá značka Wella Professional, která patří do portfolia kosmetického gigantu Procter and Gamble, dodává na trh prvotřídní přípravky péče o vlasy a pokožku hlavy.

Wella na jejich vývoji spolupracuje s předními světovými kadeřníky.

Díky tomu má na svém kontě slušný počet patentů.

Šampony, kondicionéry, vyživující masky a další výrobky Wella Professionals se snadno aplikují a rychle působí. 

Některé z nich obsahují vzácné a luxusní ingredience - například extrakt ze šampaňského, diamantový prach nebo výtažky z hedvábí.

Kosmetika Wella Professionals je efektivní, bezpečná a finančně dostupná.

Na její zázračné účinky nedají dopustit ani celebrity, jako Katie Holmes či Demi Lovato.

Vyzkoušíte-li ji, pochopíte proč.

Wella Professional určitě zaujme všechny, kteří touží po nádherných a zdravých vlasech.

Nabízí různé řady k ošetření jakýchkoli vlasů a potřebuje je každý, kdo si myje vlasy vodou. Většina z nás totiž netuší, co se skrývá ve vodě, a že voda může být původcem různých problémů nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou. Mytí vlasů ve tvrdé vodě, které obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce, a také nepříjemné stavy pokožky, jako je zašlost a změnu barvy, nežádoucí nazelenalé odlesky, ztrátu lesku a pružnosti vlasů. Významně pomáhá uzdravit i ty nejpoškozenější vlasy.

Díky patentované technologii přípravky MALIBU C okamžitě zbavují vlasy a pokožku hlavy od nánosů nechtěných minerálů a chemických přísad, vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

CRYSTAL GEL efektivně odstraňuje nánosy minerálů a chloru na vlasovém vlákně, vzniklé

mytím vlasů tvrdou nebo měkkou vodou nebo koupáním v bazénu.

SCALP THERAPY již po jednom použití zmírňuje suchou a podrážděnou pokožku.

CPR koncentrovaný prášek odstraňuje až 3 výšky tónu oxidační barvy, a to bez odstranění přírodní barvy.

DDL koncentrovaný prášek účinně odstraňuje nežádoucí přímá barviva.

Blond Wavy Hair

OLAPLEX

Je to jedinečný produkt, který dokáže poškozené vlasy skutečně trvale opravit a posílit. Vlasy se stávají pevnější a lesklejší, mění jejich strukturu uvnitř vlasu tím, že znovu spojí přetrhané, disulfidové vazby ve vlasech a to NATRVALO. Takovéto opravdové regenerace nebylo nikdy předtím možno dosáhnout.

Používá se i samostatně jako TREATMENT ošetření

Byl 8x patentován, neobsahuje silikony ani minerální oleje  .

hnědé vlasy tekoucí

CELLOPHANES

Uhlazení, UV ochrana, lesk, hydratace, posílení. To vše nabízí profesionální péče Cellophanes značky Sebastian, komplex barevného lesku bez peroxidu a amoniaku, pro všechny typy vlasů. Revoluční receptura založená na potravinářských barvivech se ukládá ve vlasech, drží v nich energii a rozsvítí každý pramen vlasů průsvitnou barvou až na čtyři týdny, dodá barveným vlasům intenzitu a lesk, osvěžuje všechny trvalé barvy mezi jednotlivými ošetřeními, fixuje barvu a prodlužuje její výdrž, zachovává optimální rovnováhu vlhkosti vlasu, chrání barvu před blednutím vlivem UV záření a posiluje křehká vlasová vlákna.

.

bottom of page