top of page

BARVENÍ

Dokonalé intenzivní a zářivé barvy, zesvětlovače, či vyvíječe. Wella Professionals se pyšní širokou škálou barevných odstínů, které perfektně kryjí, výborně drží ve vlasech a zároveň jsou šetrné. Jsou stabilní, skvěle se s nimi kouzlí úžasné odstíny všech tónů, což mě neskutečně baví.

barvení vlasů

ÚČESY

Společně najdeme styl pro váš účes a vlasy! Inspiruji se vždy novou, aktuální kolekcí účesů, sleduji moderní trendy pro denní nošení i sváteční události, jako je svatba, rozlučka se svobodou, taneční, promoce, plesy a jiné. Extravagantní, smyslné, přitažlivé, romantické, prostě takové, jaké si přejete být.

Princess Braid

STŘIHY

Každá chceme být opravdu spokojená s účesem, musíme mít dokonalý střih. Neustále měnící se módní trendy, lehkost a vzdušnost, snadná úprava a  čisté linie. Abyste byly maximálně spojené, absolvují několikrát ročně školení, která jsou zaměřena jak na geometrii střihu, tak na módní trendy. 

střih

STŘIHY

Každá chceme být opravdu spokojená s účesem a základem je, mít dokonalý střih. Neustále měnící se módní trendy, lehkost a vzdušnost, snadná úprava a  čisté linie. Abyste byly maximálně spokojené, absolvuji několikrát ročně školení, která jsou zaměřena jak na geometrii střihu, tak na módní trendy. 

střih

MAKE-UP

Make-up nejen pro slavnostní den. Od malička mě strašně přitahovaly šminky. Ta magie, co všechno ta tajemná malovátka umí, a jak lze s nimi kouzlit. Jako dítko jsem je měla zakázané, a tak jsem je schovávala, kde to jen šlo. Hned po škole jsem absolvovala kurz vizážistky a moje tvorba začala. Líčení musí jít ruku v ruce barvě vlasů, typologii obličeje, tvaru účesu apod. 

Svatební make-up
bottom of page