top of page

Od roku 2001 tvořím korunku vaší krásy, i když jsem si zprvu tuhle práci, neuměla vůbec představit.

V mládí jsem toužila tvořit a zkrášlovat. Poznávala jsem sama sebe a zkoušela nové kreace svého vzhledu. Měla jsem snad všechny možné varianty střihů i barev. Byla sama sobě pokusným králíkem. Časem se přidaly kámošky, a to mě bavilo ještě víc. Řekla jsem si, proč ne a začalo mé studium na škole SOU služeb v Hradec Králové, obor kadeřnice. A co s výučním papírem? Budu podnikat. Podnikatelské začátky nejsou zrovna lehké, ale moje podporující rodina mi poskytla prostory v našem rodinném domě pro můj první salon a profesní dráha stoupala ke hvězdám. 

V roce 2014 jsem absolvovala rekvalifikační kurz  VIZÁŽISTIKY A STYLU pod vedením přední české vizážistky LINDY VALSAMI, která  působila na ČT1 v pořadu ,, Vypadáš skvěle". Momentálně je přední vizážistkou profesionální kosmetiky MALU WILZ, se kterou pracuji i já. Užívám si líčení na svatbu, ples, večírek, focení nebo i jen tak.

V roce 2021 jsem cítila, že přišel čas na změnu, splnit si svůj další sen. Ze Skálové se stala paní Cincibuchová a k novému jménu jsem si pořídila i nový kabát salonu. A od října roku 2021 mě nejdete v novém salonu na adrese: Pražská 727, Přelouč 535 01

Tvořila jsem ho s láskou, abyste se cítili dobře, odpočatí a dobití energií, protože každý má právo uloupnout si pro sebe kousek svého štěstí!

Těší se na vás LUCIE

bottom of page